Pasninkas

Praktikuojantiems meditaciją netrunka suvokti, jog organizmas yra visuma ir proto būsenos neatsiejamos nuo procesų, vykstančių kūne. Emocinė būsena, psichologinis stovis yra šios visumos dalis, priklausanti nuo kitų dalykų, galinčių ženkliai įtakoti mūsų vidinę “atmosferą”.

Jeigu protas linkęs į nerimą, jeigu emocijos lengvai paima viršų, jeigu sunku susikaupti, arba kai dalykai ir įvykiai lengvai “nuneša” pusiasvyrą ir pan. – tai gali būti įtakojama jūsų mitybos įpročių, virškinimo, ar medžiagų apykaitos ypatumų. Kaip beskambėtų, mes priprantame prie diskomforto. Dažniausiai tiesiog neturime pasirinkimo. Ilgainiui pusiasvyros, harmonijos nebuvimą ir savo reakcijas į disharmoniją mes linkę įvardinti kaip savo temperamentą, kaip charakterio bruožus. Kaip sakoma, įprotis tampa “antra” natūra. Grįžti į autentišką buvimą ne visada paprasta. Milžiniški informacijos srautai, siūlantys begales sprendimų visais įmanomais gyvenimo atvejais, sukelia sumišimą  dėl savo apimties ir prieštaringumo. Šioje situacijoje norisi (ir išties svarbu) turėti autentiškas priemones, leidžinčias jausti, kad valdai savo kūno/proto situaciją. Kad gali tvarkytis pats.

Pasninkas yra laiko patikrintas metodas, iki šiol plačiai naudojamas įvairiose kultūrose.
Mūsų laikais yra akcentuojamas terapinis pasninko efektas kūnui, visų pirma sureguliuojant virškinimo, medžiagų apykaitos procesus. Tačiau geresnis balansas kūne tiesiogiai veikia ir proto būsenas. Pasninkas gali padėti tiesiogiai, neformaliai pamatyti kūno – proto sąsajas, nesileidžiant į intelektualizuotas analizes. Tokios žinios, gautos per asmeninę patirtį, tampa gyvu ir efektyviu įrankiu besitvarkant su fizine ir emocine savijauta.

Savaime suprantama, jog šis metodas nėra panaceja, tačiau daugeliu atvejų jis gali būti neįtikėtinai efektyvus. Didžiausiais privalumais galime laikyti jo paprastumą, natūralumą, universalumą, prieinamumą.

Tai yra išties paprasta ir nereikalauja specifinių žinių. Internete rasite begales informacijos šia tema. Galite tiesiog imti ir bandyti. Tačiau jeigu norite koncentruotos informacijos, praktinių patarimų ir palaikymo eigoje iš žmogaus, turinčio 30 metų patirtį, galite užsisakyti šią paslaugą. Užsisakę, gausite:

  • Konsultacija telefonu, arba video pokalbis prieš pradedant. Kaip pradėti, kada, kokiu dažnumu daryti, kaip užbaigti ir pan. Detoksikacija (žarnyno atlaisvinimas) prieš pradedant. Aptarsime viską, kad prieš pradėdami jaustumetės komfortiškai ir saugiai.
  • Palaikymas. Tris savaites nuo programos užsakymo galėsite kreiptis dėl kylančių klausimų, ar abejonių, pasistengsime į viską atsakyti.

Kaina 89 eur.

Meditacijos kursai Vilniuje

Gruodžio 17 - 19 dienomis

Artimiausi įvykiai

Share on facebook
Facebook